Utrwalanie wiadomości na zajęciach kola plastycznego.

 Naukowcy w swoich pracach podkreślają, że już 5 minut ruchu w otoczeniu zieleni wystarczy, aby poprawić swoje samopoczucie. My lubimy ruch na świeżym powietrzu, gdyż wiemy, że jest bardzo korzystny  dla zdrowia nas wszystkich. Malownicze tereny wokół naszej szkoły pozwalają nam korzystać z nich przez cały rok. To atut, gdy do bezpiecznego wyjścia na świeże  powietrze, wystarczy otworzyć drzwi wejściowe i wyjść na zewnątrz.

A siatkówka? W nią bawić się i grać można wszędzie.

 

Od dwóch tygodni jesteśmy znów razem w Szkole. Biorąc pod uwagę to, że to ostatnie dni lata, był to doskonały moment na organizację pikniku. Miejsce w ogrodach SOSW tuż obok sadu jest idealne. Rozpalenie ogniska, pieczenie kiełbasek, jabłek a potem gry, zabawy i aktywny wypoczynek był nam wszystkim bardzo potrzebny.

 

 

Rozpoczęła się nauka w  szkołach Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Zagorzycach. Równoległą pracę  rozpoczęły grupy wychowawcze w Internacie. Mimo tego, że pozostaliśmy w Internacie to sobotnie  zajęcia  nie muszą być wcale nudne. Dziś mieliśmy interesujące zajęcia w ramach dogoterapii i multimedialne zajęcia informatyczne w czytelni biblioteki. 

 

Kolejnymi pracami modernizacyjnymi są remonty sal wewnątrz Ośrodka.

asdasdasdd

Równolegle z rozpoczęciem wakacji w placówce rozpoczęły się roboty remontowe i modernizacyjne. Jedną z pierwszych prac jest modernizacja oświetlenia zewnętrznego wiodącego wzdłuż alejki prowadzącej do Ośrodka. Efekty prac można zobaczyć na fotografiach.

Lipiec 2020
Zawartość przełącznika
Zawartość przełącznika
Zawartość przełącznika